Je bent nog niet ingelogd
Archos T101 FHD2 4GB+64GB (KIDS PACK Wifi Wit
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
Nieuw
❮
❯
❮
❯
De Archos T101 FHD2 is een 10.1 inch tablet met een helder IPS-scherm en resolutie van 1920 x 1200 pixels. Het apparaat beschikt over 4GB werkgeheugen en 64GB opslagruimte voor apps en media. Met de AllWinner A523 processor en Android 14.0 biedt het een solide gebruikerservaring. De Kids Pack variant in wit is speciaal ontworpen voor kinderen met geschikte content en controles. Bluetooth-connectiviteit maakt draadloze accessoires mogelijk. Dit is een compacte en draagbare tablet voor multimedia, spelletjes en educatief gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Archos |
| Scherm Diagonaal | 10.1 inch (25.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Processor | AllWinner A523 |
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Besturingssysteem | Android, Android 14.0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 10.1 inch (25.6cm) |
| Paneel Type | IPS |
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Touch technologie | Multi-touch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 1.80 GHz |
| Processorfamilie | Allwinner |
| Processor | AllWinner A523 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | Mali-G57 MC1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 4 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde microfoon | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Camera kwaliteit achter | 8 MP |
| Camera kwaliteit voor | 5 MP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi | ✓︎ |
| Wi-Fi Direct | ✓︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB-aansluitingen | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Mini jack (3.5mm) aansluitingen | ✓︎ |
| HDMI | ✖︎ |
| USB-connector | USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Assisted GPS (A-GPS) | ✖︎ |
| GPS | ✖︎ |
| USB-versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android, Android 14.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen vereist | ✓︎ |
| Accuduur | 8 uur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 5000 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Dikte | 8.8, 88, 9 mm |
| Gewicht | 415 gram |
| Hoogte | 171 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koptelefoon | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Opbergetui | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Styluspen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 9 W |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 9 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen leeftijd (min) | 3 jaar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 690590039803 |
| Vendorcode | 503980 |
| Artikelnr | 977074 |
| Merk | Archos |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Nieuw
❮
❯
❮
❯
