Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Idea Tab Pro Gen 2 Snapdragon 256 GB 33 cm (13") 8 GB Wi-Fi 7 (802.11be) Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo IdeaTab Pro Gen 2 is een krachtige tablet met een groot 13-inch IPS-scherm, ideaal voor werk en entertainment. Met 8 GB geheugen en 256 GB opslagruimte biedt het voldoende snelheid en ruimte voor apps en bestanden. Het toestel draait Android en beschikt over Wi-Fi 7-connectiviteit voor snelle internetverbinding. De Snapdragon-processor zorgt voor goede prestaties bij multitasking. Met Bluetooth-ondersteuning kun je eenvoudig draadloze accessoires aansluiten. De grijze afwerking geeft het een moderne uitstraling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Scherm Diagonaal | 13.0 inch (33.0cm) |
| Paneel Type | IPS |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Besturingssysteem | Android |
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 199273487875 |
| Vendorcode | ZAHD0616SE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Scherm Diagonaal | 13.0 inch (33.0cm) |
| Paneel Type | IPS |
| Helderheid | 600 cd/m² |
| LED backlight | ✓︎ |
| Scherm resolutie | 3504 x 2190 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 3.20 GHz |
| Processorfabrikant | Qualcomm |
| Processorfamilie | Snapdragon |
| Processor | 8s Gen 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SD kaart slot | ✓︎ |
| Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Opslagmedia | UFS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Camera achterzijde | ✓︎ |
| Camera voorzijde | ✓︎ |
| Camera kwaliteit achter | 13 MP |
| Camera kwaliteit voor | 8 MP |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Vormfactor | Slate |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gyroscoop | ✓︎ |
| Hall-sensor | ✓︎ |
| Versnellingsmeter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Android |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 10200 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 296.5 mm |
| Dikte | 192 mm |
| Gewicht | 598 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Incl. Voedingsadapter | ✖︎ |
| Inclusief batterij | ✓︎ |
| Styluspen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ENERGY STAR,RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 199273487875 |
| Vendorcode | ZAHD0616SE |
| Artikelnr | 977464 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯
