Je bent nog niet ingelogd
Neomounts veiligheidsbehuizing voor tablets Wit WL15-650
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Neomounts veiligheidsbehuizing voor tablets WL15-650 is een robuuste oplossing voor het veilig monteren van tablets tot 11 inch. De behuizing is gemaakt van wit kunststof en beschermt het tablet tegen stof, vuil en ongewenste interactie. Het ontwerp is compact en stabiel, waardoor het tablet veilig en stevig op zijn plaats blijft. Deze behuizing is ideaal voor toepassingen waarbij bescherming en beveiliging van het tablet prioriteit hebben, zoals in openbare ruimtes of werkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NeoMounts |
| Max. beeldschermdiagonaal | 11 inch |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| EAN | 8717371449292 |
| Vendorcode | WL15-650WH1 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Staal |
| Max. beeldschermdiagonaal | 11 inch |
| Volledige beweging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 226 mm |
| Diepte | 22.5 mm |
| Gewicht | 1650 gram |
| Hoogte | 339 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Min. beeldschermdiagonaal | 9.7 inch |
| Vast | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montage interface compatibiliteit (max) | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 75 x 75 mm |
| VESA afmetingen | 75 x 75 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slot type | Drukvergrendeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8717371449292 |
| Vendorcode | WL15-650WH1 |
| Artikelnr | 1055355 |
| Merk | Neomounts |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
