Je bent nog niet ingelogd
Inter-Tech MTS-100 Passieve houder Mobiele telefoon/Smartphone, Tablet/UMPC Grijs, Titanium
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De Inter-Tech MTS-100 is een veelzijdige passieve houder ontworpen voor smartphones en tablets tot 12 inch. Deze titanium en grijze standaard biedt flexibele positionering dankzij de kantelbare functie, waarmee u het ideale kijkhoek kunt aanpassen. Met hoogteverstelbare eigenschappen kan de houder naar uw voorkeur worden ingesteld. De MTS-100 biedt een stabiele en praktische oplossing voor het weergeven en gebruiken van uw mobiele apparaten op diverse locaties, zonder actieve componenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Inter Tech |
| Max. beeldschermdiagonaal | 12 inch |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Hoogteverstelbaar | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4260455647670 |
| Vendorcode | 88885579 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kantel hoek | 10 - 60° |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Correct gebruik | Universeel |
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Aluminium |
| Max. beeldschermdiagonaal | 12 inch |
| Soort | Passieve houder |
| Type mobiele apparatuur | Mobiele telefoon/Smartphone, Tablet/UMPC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogteverstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 67 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Gewicht | 115 gram |
| Hoogte | 7 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Handleidingtalen | Duits, Engels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type bevestiging apparaat | Leunen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260455647670 |
| Vendorcode | 88885579 |
| Artikelnr | 1055922 |
| Merk | Inter Tech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯