Je bent nog niet ingelogd
Terratec 219728 Binnen Passieve houder Zilver houder
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
1x
De Terratec 219728 is een binnen passieve houder in zilver, speciaal ontworpen voor tablets. Deze praktische standaard biedt een stabiele en veilige positie voor uw tablet tijdens gebruik. Met zijn compacte design en elegante zilverkleurige afwerking past de houder uitstekend in elk interieur. Dankzij het passieve systeem zijn geen batteries of oplaadkabels nodig. Deze houder is ideaal voor thuisgebruik, op kantoor of onderweg en zorgt voor ergonomisch gemakkelijk werken met uw tablet.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Terratec |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2017 |
| EAN | 4040895002013 |
| Vendorcode | 219728 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Correct gebruik | Binnen |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Passieve houder |
| Type mobiele apparatuur | Mobiele telefoon/Smartphone, Tablet/UMPC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 139 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 214 gram |
| Hoogte | 130 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4040895002013 |
| Vendorcode | 219728 |
| Artikelnr | 1710115 |
| Merk | Terratec |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Productinformatie
Smartphone en tablet standaard aluminium medium zilver
Specificaties: Smartphone en tablet standaard aluminium medium zilver
Specificaties: Smartphone en tablet standaard aluminium medium zilver
Toon meer
Vergelijkbare producten