Je bent nog niet ingelogd
Conceptronic DONN26G Zilver Tablet Multimedia-standaard
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Conceptronic DONN26G Zilver Tablet Multimedia-standaard biedt een praktische oplossing voor het veilig plaatsen en bekijken van uw tablet. Deze standaard beschikt over een kantelbaar ontwerp waarmee u de beste kijkhoek kunt instellen voor uw specifieke behoeften. Dankzij de hoogteverstelbaarheid past de standaard zich aan verschillende situaties aan, of het nu voor werk, entertainment of thuisgebruik is. Het zilverkleurige ontwerp sluit elegant aan bij modern interieur en biedt stabiliteit voor dagelijks gebruik van uw tablet.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Conceptronic |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Hoogteverstelbaar | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4015867236772 |
| Vendorcode | DONN26G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inklapbaar | ✓︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Multimedia-standaard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draaibaar | ✖︎ |
| Hoogteverstelbaar | ✓︎ |
| Kantelbaar | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 178 mm |
| Gewicht | 560 gram |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Tablet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash), SD, SDHC, SDXC |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Ingebouwde USB-hub | ✓︎ |
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✓︎ |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Voet met draaihoek van 360 graden | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867236772 |
| Vendorcode | DONN26G |
| Artikelnr | 960413 |
| Merk | Conceptronic |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯