Je bent nog niet ingelogd
HP Active Pen G3 stylus-pen Zilver 15 g
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De HP Active Pen G3 is een professionele stylus-pen speciaal ontworpen voor gebruik met HP EliteBook-apparaten. Met een gewicht van slechts 15 gram biedt deze pen optimale hanteerbaarheid en precisie voor dagelijks gebruik. De grijze afwerking geeft een modern en zakelijk uiterlijk. Deze stylus is ideaal voor professionals die regelmatig met hun tablet werken, bijvoorbeeld voor notities maken, schetsen of presentaties. De Active Pen G3 combineert ergonomisch ontwerp met betrouwbare prestaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Compatibel met | HP EliteBook |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 193808819384 |
| Vendorcode | 6SG43AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadbare batterij | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | HP EliteBook |
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 148 mm |
| Diepte | 10.2 mm |
| Gewicht | 15 gram |
| Hoogte | 148 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | HP |
| UNSPSC-code | 43211709 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Apparaatcompatibiliteit | Laptop |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 193808819384 |
| Vendorcode | 6SG43AA |
| Artikelnr | 281151 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯