Je bent nog niet ingelogd
Belkin BBZ002FR-V1 toetsenbord voor mobiel apparaat Zwart Bluetooth
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Belkin BBZ002FR-V1 is een compact Bluetooth-toetsenbord voor mobiele apparaten. Met zijn AZERTY-indeling en handige mediaknoppen via de F-toetsen biedt dit toetsenbord een comfortabele typervaring voor tablet- en smartphonegebruikers. De draadloze Bluetooth-verbinding maakt het eenvoudig om het toetsenbord te koppelen met verschillende mobiele apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Belkin |
| Indeling | AZERTY |
| Media toetsen | Ja, via F-toetsen |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| EAN | 745883871346 |
| Vendorcode | BBZ002FR-V1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 600 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✓︎ |
| Compatibiliteit | iPad Pro (11") 3rd Gen, iPad Pro (10.5") |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Voeding | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 192.8 mm |
| Diepte | 252.6 mm |
| Gewicht | 590 gram |
| Hoogte | 17.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opbergetui | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afdekzeil | ✓︎ |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Multimediatoetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✖︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Media toetsen | Ja, via F-toetsen |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Indeling | AZERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 745883871346 |
| Vendorcode | BBZ002FR-V1 |
| Artikelnr | 1128531 |
| Merk | Belkin |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯