Je bent nog niet ingelogd
Logitech Combo Touch for iPad Pro 11-inch (1st, 2nd, and 3rd generation)
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Logitech Combo Touch voor iPad Pro 11-inch biedt een perfecte combinatie van toetsenbord en beschermhoes. Met zijn QWERTY-indeling en handige media toetsen zorgt dit accessoire voor efficiënt werken en entertainmen. De verbinding via Smart Connector is snel en betrouwbaar zonder extra kabels. Dit toetsenbord is compatibel met de 1e, 2e en 3e generatie iPad Pro 11-inch modellen, wat flexibiliteit biedt voor verschillende gebruikers en apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Indeling | QWERTY |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Aansluiting | Smart Connector |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
| EAN | 5099206096264 |
| Vendorcode | 920-010255 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde talen | Engels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare achtergrondverlichting | ✓︎ |
| Backlight | ✓︎ |
| Compatibiliteit | "Combo Touch voor iPad Pro 13"" (M4) en iPad Pro 12,9"" (5e en 6e generatie)" iPad Pro 13" (M4) iPad Pro 12,9" (6e generatie) iPad Pro 12,9" (5e generatie) "Combo Touch voor iPad Pro 11"" (M4) en iPad Pro 11"" (1e, 2e, 3e en 4e generatie)" iPad Pro 11" (M4) iPad Pro 11" (4e generatie) iPad Pro 11" (3e generatie) iPad Pro 11" (2e generatie) iPad Pro 11" (1e generatie) |
| Kleur Product | Grijs |
| Kleurnaam | Oxford Grey |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voeding | Dock |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 252 mm |
| Diepte | 16.9 mm |
| Gewicht | 574 gram |
| Hoogte | 189.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✖︎ |
| Pen houder | ✓︎ |
| Verpakkingsinhoud | Toetsenbordcase Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Smart Connector |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afdekzeil | ✓︎ |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | iPadOS |
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Afstand tussen toetsen | 1 mm |
| Hoekaanpassing (max) | 60° |
| Hoekaanpassing (min) | 10° |
| Numpad | ✖︎ |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Mini |
| Indeling | QWERTY |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,8 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206096264 |
| Vendorcode | 920-010255 |
| Artikelnr | 1143514 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯