Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Book Cover Keyboard Slim AZERTY
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Samsung Galaxy Tab S11 Ultra Book Cover Keyboard Slim AZERTY is een praktische accessoire voor uw tablet. Dit toetsenbord met AZERTY-indeling integreert naadloos met uw Samsung Galaxy Tab S11 Ultra en biedt een compact, draagbaar design. Het combineert beschermende hoesomslag met volledig functionele toetsen, ideaal voor productiviteit onderweg. Met de AZERTY-toetsenbordindeling is het speciaal geschikt voor Franse en Belgische gebruikers. Dit slim ontworpen accessoire maakt typen en navigatie comfortabeler en transformeert uw tablet in een multitasking-apparaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Indeling | AZERTY |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 8806097735854 |
| Vendorcode | EF-DX930BBEGBE |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Galaxy Tab S11 Ultra |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210.6 mm |
| Diepte | 13.2 mm |
| Gewicht | 466 gram |
| Hoogte | 326.9 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd toetsenbord | ✓︎ |
| Maximale schermgrootte | 37,1 cm (14.6") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Staande modus | ✓︎ |
| Type etui | folioblad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Indeling | AZERTY |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097735854 |
| Vendorcode | EF-DX930BBEGBE |
| Artikelnr | 1164228 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯