Je bent nog niet ingelogd
Targus Click-In 31,5 cm (12.4") Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Targus Click-In 31,5 cm (12.4") tablet hoes in zwart is compatibel met diverse Samsung Galaxy Tab-modellen. Met zijn standaardfunctie is deze hoes een praktische oplossing voor onderweg. De hoes biedt bescherming voor uw tablet en maakt het mogelijk om deze handsfree te gebruiken. Ideaal voor onderweg of thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab S7 FE, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 FE+, Samsung Galaxy Tab S9+ |
| Kleur Product | Zwart |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
| EAN | 5051794035834 |
| Vendorcode | THZ904GL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab S7 FE, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 FE+, Samsung Galaxy Tab S9+ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | TPU |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 200 mm |
| Diepte | 20 mm |
| Gewicht | 380 g |
| Hoogte | 290 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 31,5 cm (12.4") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Type etui | folioblad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde accu | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Penhouder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5051794035834 |
| Vendorcode | THZ904GL |
| Artikelnr | 1000191 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯