Je bent nog niet ingelogd
Targus VersaVu 27,7 cm (10.9") Folioblad Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Targus VersaVu 27,7 cm (10.9") Folioblad in zilver is een beschermend hoesje voor de Apple iPad 10.9" (Gen10). Het biedt stevige bescherming voor je tablet en heeft een handige standaardfunctie voor comfortabel lezen, kijken en werken. De hoes is gemaakt van hoogwaardig materiaal en past nauwkeurig op je iPad, zodat je tablet veilig en stijlvol wordt vervoerd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Compatibel met | Apple iPad 10.9" (Gen10) |
| Kleur Product | Zilver |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
| EAN | 5051794042566 |
| Vendorcode | THZ93511GL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | Apple iPad 10.9" (Gen10) |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | PU kunststof, TPU |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig, Schokbestendig |
| Schok bestendig tot | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 17 mm |
| Gewicht | 310 g |
| Hoogte | 250 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal standaardmodi | 4 |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Type etui | folioblad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde accu | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Magnetische sluiting. | Magnetische sluiting |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5051794042566 |
| Vendorcode | THZ93511GL |
| Artikelnr | 1072839 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯