Je bent nog niet ingelogd
Targus Tablethoes 11" Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Targus Tablethoes 11" Zwart is een beschermende hoesje speciaal ontworpen voor uw tablet. Dit zwarte hoesje biedt betrouwbare bescherming met een praktische standfunctie, waardoor u uw tablet comfortabel kunt gebruiken voor het kijken van films of videoconferenties. Het hoesje sluit perfect aan op uw Samsung Galaxy Tab A9+ en combineert functionaliteit met stijl. Ideaal voor dagelijks gebruik en onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Targus |
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab A9+ |
| Kleur Product | Zwart |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
| EAN | 5063194001906 |
| Vendorcode | THZ976GL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab A9+ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | PC, Polycarbonaat |
| Veiligheidsfunties | Stootbestendig, Valbestendig, Schokbestendig |
| Schok bestendig tot | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 180 mm |
| Diepte | 295 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Hoogte | 19 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal standaardmodi | 1 |
| Geslacht | Unisex |
| Levensfase van consument | Volwassene |
| Maximale schermgrootte | 27,9 cm (11") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Type etui | folioblad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde accu | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische functie voor activeren/sluimeren | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5063194001906 |
| Vendorcode | THZ976GL |
| Artikelnr | 1147433 |
| Merk | Targus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯