Je bent nog niet ingelogd
Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Smart Book Cover
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Smart Book Cover biedt een stijlvolle en praktische oplossing voor uw tablet. Met een blauw design en een handige standfunctie kunt u uw Galaxy Tab S10 FE+ gemakkelijk gebruiken voor verschillende taken. Deze cover beschermt uw tablet tegen krassen en stoten zonder de functionaliteit ervan te beperken. De Samsung Galaxy Tab S10 FE+ Smart Book Cover is ontworpen om naadloos samen te werken met uw tablet voor een optimale gebruikservaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab S10 FE+ |
| Kleur Product | Blauw |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 8806097207801 |
| Vendorcode | EF-BX620PLEGWW |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel met | Samsung Galaxy Tab S10 FE+ |
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 220,5 mm |
| Diepte | 11,1 mm |
| Gewicht | 458 g |
| Hoogte | 301.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal standaardmodi | 2 |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Standfunctie | ✓︎ |
| Type etui | Hoes |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde accu | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Automatische functie voor activeren/sluimeren | ✓︎ |
| Penhouder | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Smart Book Cover, Leflet |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8806097207801 |
| Vendorcode | EF-BX620PLEGWW |
| Artikelnr | 1160067 |
| Merk | Samsung |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯