Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC 14 Pro 90AR0062-M00060 Intel Core 5 125H Barebones PC
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS NUC 14 Pro met Intel Core Ultra 5 125H is een compacte barebone pc die geschikt is voor verschillende toepassingen. Het systeem beschikt over een 14-core processor met een kloksnelheid tot 4.50 GHz voor snelle prestaties. Met twee DDR5-geheugenslots kunt u het geheugen naar wens uitbreiden. De connectiviteit wordt verzorgd door vier USB-poorten, drie USB-C-poorten en twee HDMI-uitgangen, wat voldoende mogelijkheden biedt voor randapparatuur en schermen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Model | 125H |
| Processor Cores | 14 |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 3 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | UCFF |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 750 gram |
| Hoogte | 54 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Arc Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal USB-C poorten | 3 x |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 2x2 poorten | 1 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 14 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 700 MHz |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Cores met laag energieverbruik | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,7 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 2,5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,2 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor aantal threads | 18 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® CoreTM Ultra (Series 1) |
| Processor Model | 125H |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387492284 |
| Vendorcode | 90AR0062-M00060 |
| Artikelnr | 1123063 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
