Je bent nog niet ingelogd
MEDION S06e MD35340 Intel N100 Barebones PC Zilver
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De MEDION S06e MD35340 is een compacte barebones pc met Intel N100-processor. Het systeem beschikt over 4 processorkernen met een kloksnelheid van 3,40 GHz en biedt voldoende verwerkingskracht voor dagelijks gebruik. Met één geheugenslot voor DDR4 is uitbreiding mogelijk. De connectiviteit omvat 4 USB-poorten, 1 USB-C-poort en 1 HDMI-uitgang. Dit barebones-systeem is ideaal als basis voor een persoonlijke computer en biedt flexibiliteit bij de keuze van componenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Medion |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Model | N100 |
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 36 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Geheugen snelheid | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 128 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Gewicht | 1100 gram |
| Hoogte | 129 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Cardreader | ✖︎ |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 4 |
| Processor Serie | Intel N-series |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,4 GHz |
| Processor cache | 6 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Model | N100 |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4061275234688 |
| Vendorcode | 10025653 |
| Artikelnr | 1150127 |
| Merk | MEDION |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
