Je bent nog niet ingelogd
Shuttle XP slim XPC slim Barebone XH610G2 - S1700, Intel H610, 1xDP, 2xHDMI, 2 PCIe Slots (1x 16X &
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle XP slim XPC slim Barebone XH610G2 is een compacte barebones-oplossing op Intel H610-chipset met LGA1700-socket. Dit systeem biedt uitstekende connectiviteit met 2 HDMI-uitgangen en 1 DisplayPort voor flexibele monitoropstellingen. Met 8 USB-poorten beschikt u over voldoende aansluitingsmogelijkheden voor randapparatuur. De barebone ondersteunt tot 2 DDR5-geheugenmodules en biedt 2 PCIe-slots voor uitbreidingskaarten. Het compacte design maakt het ideaal voor kantoor- of thuiswerkplekken waar ruimte beperkt is. U kunt deze barebone aanvullen met een processor, werkgeheugen en opslag naar uw behoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 8 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
| EAN | 887993006796 |
| Vendorcode | XH610G2 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS, UKCA, VCCI, cTUVus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type behuizing | Desktop |
| Type koeling | Actief |
| Type product | PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19.5 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 9,23 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 180 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Gewicht | 2980 gram |
| Hoogte | 95 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| LAN controller | Intel® I219-LM, Intel I226-LM |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal USB poorten | 8 x |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Chipset moederbord | Intel H610 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Type processor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993006796 |
| Vendorcode | XH610G2 |
| Artikelnr | 1151778 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
