Je bent nog niet ingelogd
Shuttle Nano PC NA10H7, AMD RyzenTM 7-8845HS APU, Radeon780M, 2xHDMI, 2xUSB-C 4.0(DP), 2x2.5Gbit LAN
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Shuttle Nano PC NA10H7 is een compacte barebone-oplossing met de krachtige AMD Ryzen 7-8845HS APU met 8 cores en 3,80 GHz kloksnelheid. Het systeem beschikt over een geïntegreerde Radeon 780M grafische kaart en ondersteunt DDR5-geheugen via twee geheugenslots. Voor connectiviteit biedt de NA10H7 twee HDMI-uitgangen, twee USB-C 4.0 poorten met DisplayPort-functionaliteit en twee 2,5Gbit LAN-aansluitingen. Met zes USB-poorten totaal en een compact design is deze barebone ideaal voor gebruikers die een flexibele, krachtige mini-pc zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Model | 8845HS |
| Processor Cores | 8 |
| Processor Snelheid | 3.80 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Shuttle Nano PC NT10H5, Intel Core Ultra 5 125H, Intel Arc graphics, 2xHDMI, 2xUSB 4.0 (DP), 2x2.5Gb
Processor Model:
125H
Bekijk vergelijking
€ 639,00
Shuttle Nano PC NA10H7, AMD RyzenTM 7-8845HS APU, Radeon780M, 2xHDMI, 2xUSB-C 4.0(DP), 2x2.5Gbit LAN
Processor Model:
8845HS
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC269 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type behuizing | 1L maat pc |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 6,32 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 132 mm |
| Diepte | 143 mm |
| Gewicht | 800 gram |
| Hoogte | 55 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | AMD |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon 780M |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| LAN controller | Realtek RTL8125B |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Cardreader | ✓︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 5 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 2x2 poorten | 2 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 8 |
| Processor Serie | AMD Ryzen 7 |
| Processor Snelheid | 3.80 GHz |
| Geïnstalleerde processorcache | 8 MB |
| L3 cache | 16 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,1 GHz |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 8000 Series |
| Processor Model | 8845HS |
| Thermal Design Power (TDP) | 45 W |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993007403 |
| Vendorcode | NA10H7 |
| Artikelnr | 1154613 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
