Je bent nog niet ingelogd
Shuttle Slim AI PC DN11H5 Intel Core Ultra 5 125H, Intel Arc graphics, 2xHDMI, 2x DP, 4x 2.5Gbit LAN
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle Slim AI PC DN11H5 is een compacte barebone-oplossing uitgerust met de Intel Core Ultra 5 125H processor met 14 cores, ideaal voor professionele toepassingen en multitasking. Dit systeem ondersteunt DDR5-geheugen via 2 slots voor uitbreidbare prestaties. Met Intel Arc graphics en veelzijdige connectiviteitsopties, waaronder 2 HDMI-uitgangen, 2 DisplayPort-aansluitingen en 4x 2,5Gbit LAN-poorten, biedt het flexibiliteit voor diverse werkscenario's. De 6 USB-poorten en 2 USB-C-poorten garanderen voldoende mogelijkheden voor randapparatuur en gegevensoverdracht.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Model | 125H |
| Processor Cores | 14 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 887993007298 |
| Vendorcode | DN11H5 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Shuttle Slim AI PC DN11H5 Intel Core Ultra 5 125H, Intel Arc graphics, 2xHDMI, 2x DP, 4x 2.5Gbit LAN
Processor Model:
125H
Bekijk vergelijking
Huidig
Shuttle Slim AI PC DN11H9 Intel Core Ultra 9 185H, Intel Arc graphics, 2xHDMI, 2x DP, 4x 2.5 Gbit LA
Processor Model:
185H
Bekijk vergelijking
€ 1050,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, cTUVus |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Type behuizing | 1,35L maat pc |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 6,32 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| ECC | ✖︎ |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Gewicht | 1230 gram |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Arc Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| LAN controller | Intel I226-LM |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 3 |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 2 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 6 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB poorten | 6 x |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 14 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 700 MHz |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,7 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 2,5 GHz |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,2 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor aantal threads | 18 |
| Processor cache | 18 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel® CoreTM Ultra (Series 1) |
| Processor Model | 125H |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993007298 |
| Vendorcode | DN11H5 |
| Artikelnr | 1164631 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
