Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte BRIX GB-BRU5-225H Barebone
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Gigabyte BRIX GB-BRU5-225H is een compacte barebone voorzien van een Intel Core Ultra 5 225H processor met 14 cores en een kloksnelheid tot 4.90 GHz. Het systeem biedt ruimte voor tot 2 DDR5 SO-DIMM geheugenmodules en beschikt over vier USB-poorten en drie USB-C aansluiting voor perifere apparaten. Met twee HDMI-uitgangen kun je meerdere displays aansluiten. Deze kleine vormfactor barebone biedt een solide basis voor een compacte en krachtige computer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Model | 225H |
| Processor Cores | 14 |
| Processor Snelheid | 4.90 GHz |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 SO-DIMM |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Aantal USB-C poorten | 3 x |
| HDMI uit | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Type behuizing | 0,46L maat pc |
| Type product | Mini PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen Type | DDR5 SO-DIMM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 112.6 mm |
| Diepte | 119.4 mm |
| Hoogte | 34.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Arc Graphics 130T |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 2 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 3 x |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal USB poorten | 4 x |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 14 |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Snelheid | 4.90 GHz |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor Model | 225H |
| Type processor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331602345 |
| Vendorcode | GB-BRU5-225H |
| Artikelnr | 1165138 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
