Je bent nog niet ingelogd
ASRock DeskMini B860
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
1x
De ASRock DeskMini B860 is een compacte barebone PC-systeem dat ontworpen is voor gebruikers die een krachtig en efficiënt systeem in een klein formaat zoeken. Met ondersteuning voor DDR5 SO-DIMM geheugen via 2 slots biedt het uitstekende prestaties en toekomstbestendigheid. Het systeem is voorzien van 3 USB-poorten en 2 USB-C poorten voor flexibele connectiviteit van randapparatuur. Dit compacte systeem is ideaal voor kantoor, media consumption of lichte professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugen Type | DDR5 SO-DIMM |
| Aantal USB poorten | 3 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 4711581493179 |
| Vendorcode | 90BXG5501-A10GA0W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Socket | 1851 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen Type | DDR5 SO-DIMM |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Aantal USB poorten | 3 x |
| Aantal USB-C poorten | 2 x |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Hoogte | 155 mm |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 4711581493179 |
| Vendorcode | 90BXG5501-A10GA0W |
| Artikelnr | 1165869 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
