Je bent nog niet ingelogd
Shuttle XPC slim Barebone DL40N, Intel N150, 1x DDR5, 2x LAN (2x 2.5Gbit), 2xCOM,1xHDMI,1xDP, 1x VGA
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Shuttle XPC slim Barebone DL40N is een compacte barebones-oplossing gebaseerd op Intel N150-processor met 4 cores. Dit systeem biedt ondersteuning voor DDR5-geheugen met één geheugenslot voor uitbreidbaarheid. Met 8 USB-poorten, dual 2.5Gbit LAN-verbindingen en meerdere video-uitgangsopties (HDMI, DisplayPort en VGA) is deze barebone geschikt voor diverse toepassingen. De twee COM-poorten maken seriële communicatie mogelijk. Door het compacte design is het ideaal voor ruimtebeperkte omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Shuttle |
| Processor Model | N150 |
| Processor Cores | 4 |
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Aantal USB poorten | 8 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
| EAN | 887993008066 |
| Vendorcode | PEB-DL40N101 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Seriële poort(en) | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC888S |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| BIOS type | UEFI AMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | BSMI, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, RoHS, UKCA, VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | HDD, Stroom |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Type behuizing | 1,35L maat pc |
| Type koeling | Passief |
| Type product | Mini PC barebone |
| VESA montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal voedingen | 1 |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3,42 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Netvoeding | 65 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| ECC | ✖︎ |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 190 mm |
| Gewicht | 800 gram |
| Hoogte | 43 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5, M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Meegeleverde drivers | ✓︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| LAN controller | Intel I226-LM |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 2 |
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Opslagdrives geïnstalleerd | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 8 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB poorten | 8 x |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.0b |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Soort voeding | Extern |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 4 |
| ECC ondersteund door processor | ✖︎ |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,6 GHz |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Processor aantal threads | 4 |
| Processor cache | 6 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Model | N150 |
| Thermal Design Power (TDP) | 6 W |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief besturingssysteem | ✖︎ |
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, ErP |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 887993008066 |
| Vendorcode | PEB-DL40N101 |
| Artikelnr | 1167775 |
| Merk | Shuttle |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
