Je bent nog niet ingelogd
ASRock DESKMEET X300
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
23x
De ASRock DESKMEET X300 is een compacte barebone-oplossing voor kleine systemen. Dit model biedt ondersteuning voor DDR4-geheugen met vier geheugenslots voor uitbreidingsmogelijkheden. Voor connectiviteit beschikt het systeem over acht USB-poorten en één USB-C-poort, waardoor meerdere apparaten kunnen worden aangesloten. De HDMI-uitgang maakt aansluiting op monitoren mogelijk. Dit formaat is geschikt voor gebruikers die een ruimtebesparend, maar functioneel systeem zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Aantal USB poorten | 8 x |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
| EAN | 4710483939136 |
| Vendorcode | 90BXG4501-A10GA0W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Type behuizing | 8L formaat PC |
| Type product | PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 500 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| ECC | ✓︎ |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Non-ECC | ✓︎ |
| Geheugen Type | DDR4 |
| Supported memory clock speeds | 2933,3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 168 mm |
| Diepte | 236.1 mm |
| Hoogte | 221.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot aanwezig | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| LAN controller | Realtek 8111H |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 4 |
| Cardreader | ✖︎ |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal USB-C poorten | 1 x |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal USB poorten | 8 x |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Audio aansluiting | ✓︎ |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Chipset moederbord | AMD X300 |
| Soort voeding | Extern |
| Soorten RAID | 0, 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Socket | AM4 |
| Type processor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710483939136 |
| Vendorcode | 90BXG4501-A10GA0W |
| Artikelnr | 297069 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯