Je bent nog niet ingelogd
Equip HDMI/HDMI 1.8m - [119352]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
De Equip HDMI/HDMI 1.8m kabel biedt een betrouwbare verbinding tussen HDMI-apparaten met een lengte van 1,80 meter. Deze zwarte kabel ondersteunt HDMI versie 1.4 en beschikt over een bandbreedte van 10,2 Gbps, wat uitstekende prestaties voor audiovisuele overdracht mogelijk maakt. Ideaal voor het verbinden van televisies, projectors, mediaspelers en andere HDMI-compatibele apparaten in uw woon- of werkruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.80 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867186435 |
| Vendorcode | 119352 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 330 g |
| Hoogte | 1800 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 1.80 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867186435 |
| Vendorcode | 119352 |
| Artikelnr | 158398 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten