Je bent nog niet ingelogd
Equip HDMI/HDMI 3.0m - [119353]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
De Equip HDMI/HDMI 3.0m kabel is een betrouwbare verbindingskabel voor uw home entertainment setup. Met een lengte van 3 meter biedt deze kabel flexibiliteit bij de plaatsing van uw apparaten. De kabel ondersteunt HDMI 1.4 standaard met een bandbreedte van 10.2 Gbps, wat uitstekende beeldkwaliteit mogelijk maakt. Dankzij de ingebouwde ARC-functie kunt u audio terugsignaleren naar uw soundbar of receiver. De Ethernet-functionaliteit voegt extra connectiviteit toe. In elegant zwart afgewerkt, past deze kabel perfect in elke installatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867186442 |
| Vendorcode | 119353 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 87 g |
| Hoogte | 3000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867186442 |
| Vendorcode | 119353 |
| Artikelnr | 158404 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten