Je bent nog niet ingelogd
Equip HDMI/HDMI 3.0m - [119363]
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
De Equip HDMI/HDMI 3.0m kabel is een zwarte verbindingskabel met een lengte van 3 meter, ideaal voor het aansluiten van HDMI-apparaten op grotere afstanden. Met HDMI 2.0-standaard en een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel geavanceerde functies zoals HDR voor verbeterde beeldkwaliteit. De kabel beschikt over ARC-functionaliteit voor audioterugtransport en Ethernet-mogelijkheden, waardoor deze geschikt is voor moderne home entertainment-systemen. Een betrouwbare keuze voor verschillende toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 4015867178669 |
| Vendorcode | 119363 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 153 g |
| Hoogte | 3000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 26 |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting(en) | HDMI A |
| Connector 1 form factor | Roterend |
| Connector 2 form factor | Roterend |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867178669 |
| Vendorcode | 119363 |
| Artikelnr | 158406 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten