Je bent nog niet ingelogd
Gembird 3 meter HDMI naar Micro HDMI kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Gembird 3 meter HDMI naar Micro HDMI kabel in zwart is een praktische verbindingskabel voor het aansluiten van apparaten met Micro HDMI-aansluiting op een standaard HDMI-poort. Met een lengte van 3 meter biedt deze kabel voldoende bereik voor flexibele installatie. De kabel ondersteunt HDMI 2.0-standaard en is geschikt voor het overdragen van audio- en videosignalen tussen compatibele apparaten zoals tablets, camera's en mediaspelers naar beeldschermen of projectors.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716309072861 |
| Vendorcode | CC-HDMID-10 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 95 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard), Type D (Micro) |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 150 x 200 x 10 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309072861 |
| Vendorcode | CC-HDMID-10 |
| Artikelnr | 158988 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯