Je bent nog niet ingelogd
Gembird 4.5m HDMI-M/micro HDMI-M
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Gembird 4.5m HDMI-M/micro HDMI-M kabel is een zwarte verbindingskabel die speciaal ontworpen is voor het aansluiten van apparaten met een micro HDMI-poort op een standaard HDMI-apparaat. Met een lengte van 4,5 meter biedt deze kabel voldoende bereik voor flexibele opstelling in uw entertainmentconfiguratie. De kabel ondersteunt HDMI 2.0-standaard en is geschikt voor het overbrengen van digitale video- en audiosignalen van hoge kwaliteit tussen compatible apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 4.50 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 8716309072878 |
| Vendorcode | CC-HDMID-15 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 137 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard), Type D (Micro) |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 4.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 180 x 250 x 10 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309072878 |
| Vendorcode | CC-HDMID-15 |
| Artikelnr | 987395 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯