Je bent nog niet ingelogd
Gembird 4.5m HDMI M/M
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Gembird 4.5m HDMI M/M kabel is een zwarte verbindingskabel die geschikt is voor het aansluiten van HDMI-compatibele apparaten. De kabel ondersteunt HDMI 2.0 standaard met een bandbreedte van 18 Gbps en biedt HDR-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit. Met een lengte van 4.5 meter biedt deze kabel voldoende bereik voor flexibele installaties in verschillende ruimtes. Een betrouwbare oplossing voor audio- en videokabeling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 4.50 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716309064071 |
| Vendorcode | CC-HDMI4-15 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 180 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 4.50 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309064071 |
| Vendorcode | CC-HDMI4-15 |
| Artikelnr | 158992 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- High speed HDMI kabel met vergulde connectoren
- Datatransfer snelheden tot maximaal 18 Gigabits/sec
- Ondersteunt tweerichtings-communicatie tussen slimme HDMI apparaten
- Ondersteunt resoluties tot 3840 x 2160 pixels bij 24/25/30 Hz en 4096 x 2160 bij 60 Hz
- 3D TV ondersteuning
- HDMI Ethernet Channel 100 Mbps (HEC)
- Audio Return Channel (HARC)
- Datatransfer snelheden tot maximaal 18 Gigabits/sec
- Ondersteunt tweerichtings-communicatie tussen slimme HDMI apparaten
- Ondersteunt resoluties tot 3840 x 2160 pixels bij 24/25/30 Hz en 4096 x 2160 bij 60 Hz
- 3D TV ondersteuning
- HDMI Ethernet Channel 100 Mbps (HEC)
- Audio Return Channel (HARC)
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯