Je bent nog niet ingelogd
ACT 20 meter HDMI Standard Speed kabel v1.3 RF block HDMI-A male - HDMI-A male
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
De ACT 20 meter HDMI Standard Speed kabel v1.3 is ontworpen voor betrouwbare verbindingen tussen HDMI-compatibele apparaten. Met een lengte van 20 meter biedt deze kabel flexibiliteit bij het verbinden van televisies, projectoren en andere HDMI-apparaten op grotere afstanden. De kabel ondersteunt HDMI versie 1.3 met een bandbreedte van 10.2 Gbps en beschikt over RF-blokkering voor verminderde elektromagnetische interferentie. De blauwe afwerking maakt de kabel gemakkelijk herkenbaar. Geschikt voor standaard HDMI-toepassingen met HDMI-A male connectoren aan beide uiteinden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 20.00 m |
| HDMI versie | 1.3 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| Kleur Product | Blauw |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065246322 |
| Vendorcode | AK3806 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Blauw |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.3 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✖︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 20.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065246322 |
| Vendorcode | AK3806 |
| Artikelnr | 165242 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Kabellengte: 20 meter
- HDMI-versie 1.3
- Voor resoluties tot en met 4K@30Hz en 1080p@60Hz
Toon meer
Vergelijkbare producten