Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D HDMI 2.0 High Speed Cable 1m UHD 4K/60Hz
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De CLUB3D HDMI 2.0 High Speed Cable is een 1 meter lange verbindingskabel die ondersteuning biedt voor 4K resolutie bij 60Hz. De kabel beschikt over HDMI 2.0 standaard en is voorzien van HDR-mogelijkheden voor verbeterde beeldkwaliteit. Met ingebouwde Ethernet-functionaliteit kunt u uw apparaten eenvoudig met elkaar verbinden. De kabel is verkrijgbaar in de elegante kleuren zilver en zwart, wat hem geschikt maakt voor verschillende interieurstijlen. Ideaal voor thuisbioscopen en moderne AV-installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
| EAN | 8719214470708 |
| Vendorcode | CAC-1311 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | FCC, CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.0 |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 10 mm |
| Gewicht | 104 g |
| Lengte | 1000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pakketgewicht | 97 kg |
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214470708 |
| Vendorcode | CAC-1311 |
| Artikelnr | 194841 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯