Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D HDMI 2.0 4K60Hz UHD RedMere Kabel 10 meter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De CLUB3D HDMI 2.0 4K60Hz UHD RedMere Kabel is een professionele verbindingskabel van 10 meter lengte, geschikt voor hoogwaardige audiovisuele toepassingen. Met HDMI 2.0 standaard en 18 Gbps bandbreedte ondersteunt deze kabel 4K resolutie bij 60Hz. De kabel is uitgerust met ARC functionaliteit voor geavanceerde audioretourkanaal mogelijkheden en HDR technologie voor verbeterde beeldkwaliteit. Het zwarte ontwerp past in elke professionele of huiskamer setup. De RedMere technologie zorgt voor betrouwbare signaaloverdracht over langere afstanden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 10.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
| EAN | 8719214470937 |
| Vendorcode | CAC-2313 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ROHS, FCC, CE EMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 578 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 4096 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214470937 |
| Vendorcode | CAC-2313 |
| Artikelnr | 213300 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯