Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D HDMI 2.0 4K60Hz UHD 360 Degree Rotary cable 2 meter
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De CLUB3D HDMI 2.0 4K60Hz UHD 360 Degree Rotary kabel is een 2 meter lange verbindingskabel in zwart die ondersteunt 4K resolutie bij 60Hz. Met een bandbreedte van 18 Gbps biedt de kabel ondersteuning voor geavanceerde features zoals HDR voor verbeterde beeldkwaliteit. De kabel is uitgerust met ARC-functionaliteit voor audio-return en beschikt over Ethernet-capaciteit. De 360 graden roteerbare connectors zorgen voor flexibele aansluiting in diverse installaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2017 |
| EAN | 8719214471019 |
| Vendorcode | CAC-1360 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ROHS, FCC, CE EMI, WEEE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 111 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Geslacht connector | Male/Male |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Koper |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Roterend |
| Connector 2 form factor | Roterend |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214471019 |
| Vendorcode | CAC-1360 |
| Artikelnr | 216016 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯