Je bent nog niet ingelogd
Lindy 37868 20m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Grijs HDMI kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De Lindy 37868 HDMI kabel is een 20 meter lange verbindingskabel met HDMI Type A connectoren aan beide zijden. Deze kabel ondersteunt HDMI versie 1.4 met een bandbreedte van 10.2 Gbps, wat volstaat voor high-definition video en audio-overdracht. De kabel beschikt over ARC-functionaliteit voor geavanceerde audio-terugkanaalbediening. Met een grijze kleur past de kabel goed in moderne installaties. Deze 20 meter lange kabel is ideaal voor het verbinden van verschillende HDMI-apparaten op grotere afstanden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 20.00 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
| EAN | 4002888378680 |
| Vendorcode | 37868 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lindy 37865 7.5m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Goud, Grijs HDMI kabel
Kabellengte:
7.50 m
Bekijk vergelijking
€ 91,95
Lindy 37866 10m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Goud, Grijs HDMI kabel
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 114,95
Lindy 37867 15m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Grijs HDMI kabel
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 150,95
Lindy 37868 20m HDMI Type A (Standard) HDMI Type A (Standard) Grijs HDMI kabel
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | REACH, UL, ATC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 24 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 20.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 4096 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888378680 |
| Vendorcode | 37868 |
| Artikelnr | 225125 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯