Je bent nog niet ingelogd
Lindy 41075 30m HDMI Type A (Standard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (donderdag)
❮
❯
De Lindy 41075 is een 30 meter lange HDMI kabel met Type A (Standard) aansluiting in zwart. Deze kabel ondersteunt HDMI versie 1.4 en 2.0 met een bandbreedte van 10.2 Gbps, wat uitstekende beeldkwaliteit mogelijk maakt. De kabel is voorzien van ARC-functionaliteit, waarmee geluid gemakkelijk kan worden teruggestuurd naar audioapparatuur. De grote lengte van 30 meter maakt deze kabel ideaal voor installaties over grotere afstanden in thuis- of zakelijke omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 30.00 m |
| HDMI versie | 1.4, 2.0 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
| EAN | 4002888410755 |
| Vendorcode | 41075 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lindy 41071 10m HDMI Type A (Standard) Zwart
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 90,95
Lindy 41072 15m HDMI Type A (Standard) Zwart
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 101,95
Lindy 41073 20m HDMI Type A (Standard) Zwart
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 107,95
Lindy 41074 25m HDMI Type A (Standard) Zwart
Kabellengte:
25.00 m
Bekijk vergelijking
€ 124,95
Lindy 41075 30m HDMI Type A (Standard) Zwart
Kabellengte:
30.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE, FCC, RoHS, REACH & UL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4, 2.0 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kabellengte | 30.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 8,6 mm |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888410755 |
| Vendorcode | 41075 |
| Artikelnr | 240534 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯