Je bent nog niet ingelogd
Aten VE781010 HDMI kabel 10 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De Aten VE781010 is een professionele HDMI kabel met een lengte van 10 meter, geschikt voor diverse toepassingen. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.0 standaard met een bandbreedte van 18 Gbps, wat volstaat voor full HD en 4K resoluties. De kabel is voorzien van ARC-functionaliteit en HDR-ondersteuning voor verbeterde audio- en beeldkwaliteit. Met zijn zwarte afwerking past het goed in professionele omgevingen. Ideaal voor het verbinden van apparaten op grotere afstanden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 10.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
| EAN | 4719264649448 |
| Vendorcode | VE781010-AT |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE / FCC/ REACH / UL VW-1/ EMC Class-A / Class-B |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 690 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 4,5 mm |
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719264649448 |
| Vendorcode | VE781010-AT |
| Artikelnr | 287339 |
| Merk | Aten |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯