Je bent nog niet ingelogd
Lindy 38511 HDMI kabel 15 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Lindy 38511 is een professionele HDMI-kabel van 15 meter lang, ontworpen voor aansluitingen over grotere afstanden. Met HDMI 2.1 ondersteuning en een bandbreedte van 48 Gbps biedt deze kabel uitstekende prestaties voor moderne AV-installaties. De kabel is voorzien van ARC en eARC-functionaliteit voor geavanceerde audio-return-mogelijkheden. Met ondersteuning voor HDR geniet u van verbeterde beeldkwaliteit. Het zwarte ontwerp past elegant in elke professionele omgeving en zorgt voor een netjes georganiseerde installatie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 15.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2023 |
| EAN | 4002888385114 |
| Vendorcode | 38511 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Lindy 38510 HDMI kabel 10 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 89,95
Lindy 38511 HDMI kabel 15 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Lindy 38512 HDMI kabel 20 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 104,95
Lindy 38513 HDMI kabel 30 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
30.00 m
Bekijk vergelijking
€ 119,95
Lindy 38514 HDMI kabel 40 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
40.00 m
Bekijk vergelijking
€ 135,95
Lindy 38515 HDMI kabel 50 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
50.00 m
Bekijk vergelijking
€ 149,95
Lindy 38516 HDMI kabel 60 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
60.00 m
Bekijk vergelijking
€ 171,95
Lindy 38518 HDMI kabel 100 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
100.00 m
Bekijk vergelijking
€ 239,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 20,2 x 50,5 x 11 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 20,2 x 50,5 x 11 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 23 |
| Buigradius (min) | 5 cm |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Materiaal connectorbehuizing | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Nominale demping | <=10dB/km@850nm, <=8dB/km@1300nm |
| Kabellengte | 15.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 4,4 mm |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888385114 |
| Vendorcode | 38511 |
| Artikelnr | 942211 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯