Je bent nog niet ingelogd
Lindy 38529 HDMI kabel 20 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Lindy 38529 HDMI kabel biedt een verbindingslengkte van 20 meter en ondersteunt de nieuwste HDMI 2.1 standaard. Met een bandbreedte van 48 Gbps is deze kabel geschikt voor hoogwaardige audio- en videotransmissie. De kabel beschikt over ARC en eARC ondersteuning voor geavanceerde geluidoverdracht. HDR-technologie wordt volledig ondersteund voor verbeterde beeldkwaliteit. De zwarte afwerking past in elke omgeving. Deze HDMI kabel is ideaal voor het verbinden van verschillende apparaten over grotere afstanden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 20.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 4002888385299 |
| Vendorcode | 38529 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen 1 connector (BxDxH) | 18,3 x 38 x 8,3 mm |
| Afmetingen 2 connector (BxDxH) | 18,3 x 38 x 8,3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 32 |
| Buigradius (min) | 2 cm |
| Optische kabel | ✓︎ |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Materiaal beveiliging | Aluminium |
| Kabellengte | 20.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Connector-materiaal | Zinklegering |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888385299 |
| Vendorcode | 38529 |
| Artikelnr | 966314 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯