Je bent nog niet ingelogd
Gembird USB-C naar HDMI adapter, zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De Gembird USB-C naar HDMI adapter in zwart biedt een praktische verbinding tussen uw USB-C apparaten en HDMI displays. Met een kabellengte van 2 meter beschikt u over voldoende bereik voor flexibele opstelling. Deze adapter uit de HDMI Kabels categorie ondersteunt de overdracht van video- en audiosignalen en is geschikt voor diverse apparaten met USB-C aansluiting. Ideaal voor presentaties, thuiswerk of entertainment setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 8716309124133 |
| Vendorcode | A-CM-HDMIM-02 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 71 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309124133 |
| Vendorcode | A-CM-HDMIM-02 |
| Artikelnr | 969951 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯