Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-10W HDMI kabel 3 m HDMI Type A (Standaard) Wit
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com HDMI2-CABLE-4K60-10W is een 3 meter lange HDMI-kabel die geschikt is voor diverse multimediaverbindingen. Met HDMI 2.0-compatibiliteit en een bandbreedte van 18 Gbps ondersteunt deze kabel 4K-resolutie bij 60 Hz. De kabel beschikt over ARC-functionaliteit voor audio-terugkanaals, HDR-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit en Ethernet-functionaliteit. Het witte ontwerp past in diverse omgevingen. Deze kabel is een praktische oplossing voor het verbinden van apparaten met HDMI-aansluitingen in thuisbioscoop- en kantooromgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 3.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 65030911634 |
| Vendorcode | HDMI2-CABLE-4K60-10W |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Wit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| eARC | 18 Gbit/s |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 24 |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 12 Bit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 9 mm |
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 2560 x 1400, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 1440p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030911634 |
| Vendorcode | HDMI2-CABLE-4K60-10W |
| Artikelnr | 972289 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯