Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 84075 HDMI kabel 5 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De DeLOCK 84075 HDMI kabel is een 5 meter lange verbindingskabel voorzien van HDMI Type A-aansluitingen. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.1 standaard met een bandbreedte van 48 Gbps, waardoor het geschikt is voor geavanceerde multimediatoepassingen. De kabel beschikt over ARC en eARC functionaliteit voor optimale audio-terugkanaalsignalering. HDR-ondersteuning zorgt voor verbeterde beeldkwaliteit. Uitgevoerd in zwart, biedt deze kabel een betrouwbare verbinding voor uw HDMI-apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 5.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 4043619840755 |
| Vendorcode | 84075 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Kabellengte | 5.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 5,4 mm |
| HDCP versie | 1.4/2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 144 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p, 4320p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619840755 |
| Vendorcode | 84075 |
| Artikelnr | 972493 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze kabel van Delock wordt gebruikt om apparaten met een HDMI-interface, zoals monitoren of tv's, aan te sluiten op een pc of laptop. Deze actieve optische kabel is bijzonder dun en kan signalen zonder verlies over langere afstanden verzenden.
Technische details
- Connectoren:
2 x HDMI-A mannelijk - Actieve optische kabel: hybride kabel van vezel en koper.
- High Speed HDMI-specificatie
- Vaste signaalrichting
- Overdracht van audio- en videosignalen
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 48 Gbps
- Maximale resolutie (afhankelijk van het systeem en de aangesloten hardware):
7680 x 4320 @ 60 Hz
3840 x 2160 @ 144 Hz
(afhankelijk van het systeem en de aangesloten hardware) - Ondersteunt HDR (High Dynamic Range)
- Ondersteunt HDCP 1.4 en 2.2.
- Ondersteunt ARC (Audio Return Channel)
- Kabeldiameter: ca. 5,4 mm
- Kleinste buigradius: ca. 20 mm
- Contacten verguld
- Bedrijfstemperatuur: -40°C ~ 70°C
- Kleur: zwart
- Lengte inclusief verbindingsstukken: ca. 5 m
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
❮
❯