Je bent nog niet ingelogd
Equip 119437 HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Equip 119437 HDMI kabel is een hoogwaardig verbindingskabel met een lengte van 10 meter, ideaal voor het verbinden van je HDMI-apparaten op grotere afstand. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.0 standaard met een bandbreedte van 18 Gbps, wat uitstekende beeldkwaliteit mogelijk maakt. De kabel beschikt over ARC-ondersteuning voor geoptimaliseerde audiocommunicatie, HDR-technologie voor verbeterde beeldweergave en Ethernet-functionaliteit. In elegant zwart afgewerkt, biedt deze kabel een betrouwbare oplossing voor professionele en privé toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 10.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4015867242070 |
| Vendorcode | 119437 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Equip 119437 HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
Equip 119438 HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 59,95
Equip 119439 HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 64,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 19,5 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Hoogte | 10000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| eARC | 18000 MB/s |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1440, 3840 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867242070 |
| Vendorcode | 119437 |
| Artikelnr | 973220 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯