Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 6m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com 6m High Speed HDMI Kabel biedt betrouwbare connectiviteit voor uw home entertainment setup. Met HDMI 2.0 ondersteuning en 18 Gbps bandbreedte realiseert u 4K resolutie op 60Hz of 1440p op 144Hz. De kabel ondersteunt HDR10 voor verbeterde beeldkwaliteit en bevat ARC-functionaliteit voor audio terugkoppeling via je TV-speakers. Met Ethernet-ondersteuning en grip connectors voor veilige verbindingen, is deze zwarte 6,1 meter lange kabel geschikt voor diverse audiovisuele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 6.10 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 65030916363 |
| Vendorcode | HDMI2-CABLE-GRIP-20F |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
StarTech.com HDMI2-CABLE-GRIP-8F HDMI kabel 2,4 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
2.40 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
StarTech.com 3m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 10,95
StarTech.com 4,5m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC
Kabellengte:
4.50 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
StarTech.com 6m High Speed HDMI Kabel met Grip Connectors, 4K 60Hz/1440p 144Hz, HDR10/HDCP 2.2/ARC,
Kabellengte:
6.10 m
Bekijk vergelijking
Huidig
StarTech.com HDMI2-CABLE-GRIP-35F HDMI kabel 10,6 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
10.60 m
Bekijk vergelijking
€ 59,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| eARC | 18 Gbit/s |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 24/26 |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Kabellengte | 6.10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Halogeen |
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 9 mm |
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 1080p, 1440p, 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030916363 |
| Vendorcode | HDMI2-CABLE-GRIP-20F |
| Artikelnr | 973721 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯