Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com HDMI21-CBL-8K60-1M HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com HDMI21-CBL-8K60-1M is een professionele HDMI-kabel van 1 meter lengte met HDMI 2.1-standaard. Deze kabel ondersteunt een bandbreedte van 48 Gbps, waardoor 8K-resoluties met 60Hz mogelijk zijn. Met ondersteuning voor ARC en eARC biedt de kabel flexibele audio-terugkanal-mogelijkheden. HDR-ondersteuning zorgt voor verbeterde beeldkwaliteit met een groter dynamisch bereik. De zwarte afwerking past goed in moderne installaties. Ideaal voor het verbinden van HDMI-apparaten met hoogwaardige transmissie-eisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 65030920230 |
| Vendorcode | HDMI21-CBL-8K60-1M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
StarTech.com 50cm Gecertificeerde Ultra High Speed HDMI Kabel, 8K 60Hz/4K 120Hz, HDMI 2.1 Kabel met
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
StarTech.com HDMI21-CBL-8K60-1M HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
StarTech.com HDMI21-CBL-8K60-2M HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 19,95
StarTech.com HDMI21-CBL-8K60-3M HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
€ 24,95
StarTech.com 4m Gecertificeerde Ultra High Speed HDMI Kabel, 8K 60Hz/4K 120Hz, HDMI 2.1 Kabel met HD
Kabellengte:
4.00 m
Bekijk vergelijking
€ 37,95
StarTech.com HDMI21-CBL-8K60-5M HDMI kabel HDMI Type A (Standaard) Zwart
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 44,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS:X, Dolby Atmos, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| HDCP versie | 2.3 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030920230 |
| Vendorcode | HDMI21-CBL-8K60-1M |
| Artikelnr | 974013 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯