Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D CAC-1394 HDMI kabel 100 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
1x
De CLUB3D CAC-1394 is een professionele HDMI-kabel met een lengte van 100 meter, geschikt voor uitgebreide installatieprojecten. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.1 standaard met een indrukwekkende bandbreedte van 48 Gbps, wat geavanceerde audiovisuele overdracht mogelijk maakt. Met ondersteuning voor ARC en eARC biedt deze kabel flexibele audio-routering opties. De kabel is voorzien van HDR-ondersteuning voor verbeterde beeldkwaliteit. In elegant zwart afgewerkt, combineert dit product professionele prestaties met praktisch ontwerp voor thuisbioscoop- en commerciële toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 100.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
| EAN | 8719214473624 |
| Vendorcode | CAC-1394 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabellengte | 100.00 m |
| Unidirectioneel | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Extended display identification data (EDID) | ✓︎ |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 7680 x 4320 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p, 4320p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214473624 |
| Vendorcode | CAC-1394 |
| Artikelnr | 974971 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯