Je bent nog niet ingelogd
Lindy 36507 HDMI kabel 10 m HDMI Type A (Standaard) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De Lindy 36507 HDMI kabel biedt een verbindingslengde van 10 meter en ondersteunt HDMI 2.0 standaard. Met een bandbreedte van 18 Gbps levert deze kabel krachtige prestaties voor audiovisuele toepassingen. De kabel is voorzien van ARC-functionaliteit voor geavanceerde audiotransmissie en biedt ondersteuning voor HDR-content. Het zwarte design past bij diverse installaties. Deze kabel verbindt HDMI Type A aansluitingen betrouwbaar over langere afstanden voor zowel thuis- als professionele toepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 10.00 m |
| HDMI versie | 2.0 |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
| EAN | 4002888365079 |
| Vendorcode | 36507 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Halogeenvrij, Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| eARC | 18 Gbit/s |
| Bandbreedte | 18 Gbps |
| HDMI versie | 2.0 |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Buigradius (min) | 6 cm |
| Optische kabel | Koper |
| Kleurensampling | 4:4:4 |
| Magnetisch afgeschermd | ✓︎ |
| Materiaal beveiliging | Aluminium |
| Nominale demping | 300kHz~825MHz<5dB 825MHz~2.475GHz<5dB 2.475GHz~4.125GHz<12dB 4.125GHz~5.1GHz<20dB |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Halogeen |
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 5,5 mm |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160 |
| Ondersteunde video-modi | 2160p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4002888365079 |
| Vendorcode | 36507 |
| Artikelnr | 975656 |
| Merk | Lindy |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯