Je bent nog niet ingelogd
DeLOCK 81687 HDMI kabel 1 m HDMI Type A (Standaard) HDMI Type C (Mini) Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 werkdagen (donderdag)
Nieuw
❮
❯
De DeLOCK HDMI kabel is een compacte 1 meter verbindingskabel met HDMI Type A en Mini HDMI Type C aansluitingen in zwart. Deze kabel ondersteunt HDMI 2.1 standaard met een bandbreedte van 48 Gbps, wat high-speed datatransmissie mogelijk maakt. Met ondersteuning voor ARC en eARC functionaliteiten biedt de kabel geavanceerde audiotechnologie. De kabel is ook geschikt voor HDR-inhoud, wat zorgt voor verbeterde beeldkwaliteit met uitgebreid kleurenbereik en contrastverhouding. Deze kabel is ideaal voor het verbinden van compacte apparaten met standaard HDMI poorten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.00 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4043619816873 |
| Vendorcode | 81687 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby Vision, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD Master Audio |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard), Type C (Mini) |
| AWG draad omvang | 36 |
| Kleurensampling | 4:4:4, 4:2:0, 4:2:2 |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 32 |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 3,3 mm |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4043619816873 |
| Vendorcode | 81687 |
| Artikelnr | 977265 |
| Merk | DeLock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Productinformatie
Beschrijving
Deze High Speed HDMI-kabel met Ethernet van Delock maakt de verbinding mogelijk tussen een camera of tablet met een Mini HDMI-interface en een monitor of tv met een HDMI-poort. Met een maximale bandbreedte van 48 Gbps kan content tot 8K Ultra HD (7680 x 4320 @ 60 Hz) resolutie worden weergegeven. De kabel ondersteunt Dynamic HDR en Dolby® Vision en is daardoor ideaal voor thuisbioscoop- en gamingtoepassingen. Kleuren worden realistisch weergegeven met indrukwekkende diepte, en helderheid en contrast worden optimaal gereproduceerd. De Delock HDMI-kabel ondersteunt Enhanced ARC (eARC). Hierdoor kunnen HDMI-apparaten zoals Blu-ray-spelers rechtstreeks op de tv worden aangesloten. De ongecomprimeerde audiosignalen worden vervolgens direct en verliesvrij via het audio-returnkanaal naar het aangesloten geluidssysteem verzonden.
Technische details
- Connectoren:
1 x HDMI-stekker
1 x HDMI Mini-C mannelijk - Kabeldikte: 36 AWG
- Kabeltype: coaxiaal
- Kabeldiameter: ca. 3,5 mm
- Met gevlochten jasje
- Drievoudig afgeschermde kabel
- Contacten verguld
- Overdracht van audio- en videosignalen
- Gegevensoverdrachtssnelheid tot 48 Gbps
- Resolutie tot:
7680 x 4320 @ 60 Hz
5120 x 2880 @ 120 Hz
3840 x 2160 @ 240 Hz
(afhankelijk van het systeem en de aangesloten hardware) - Ondersteunt de 21:9 bioscoopbeeldverhouding.
- Ondersteunt 1080p HFR (High Frame Rate) 3D
- Ondersteunt kleursampling in 4:4:4, 4:2:2 en 4:2:0 formaat.
- Ondersteunt Display Stream Compression 1.2 (DSC)
- Ondersteunt Dolby® Vision
- Ondersteunt dynamische HDR.
- Ondersteunt VRR in de spelmodus.
- Ondersteunt eARC
- Tot 32 audiokanalen voor luidsprekers
- Audiobemonsteringsfrequentie tot 1536 kHz
- Ondersteunt Dolby® TrueHD en DTS-HD Master Audio™.
- Ondersteunt dynamische aanpassing van de lipsynchronisatie bij audio-/videovertragingen.
- Ondersteunt CEC 2.0-besturingscommando's.
- Kleur: zwart
- Lengte inclusief verbindingsstukken: ca. 1 m
Inhoud van het pakket
Pakket
Toon meer
Nieuw
❮
❯