Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com HDMM21V1F HDMI kabel 0,3 m HDMI Type A (Standaard) Zwart, Zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De StarTech.com HDMM21V1F is een compacte HDMI-kabel van 30 centimeter met ondersteuning voor HDMI 2.1. Met een bandbreedte van 48 Gbps biedt deze kabel volledige compatibiliteit met moderne audiovisuele apparatuur. De kabel ondersteunt ARC en eARC voor verbeterde audiocommunicatie, evenals HDR voor enhanced beeldkwaliteit. Dit maken hem geschikt voor diverse toepassingen waarbij korte verbindingen vereist zijn. De combinatie van zilver- en zwarte kleur geeft een moderne uitstraling. Ideaal voor instalaties waar beperkte ruimte een factor is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.30 m |
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| HDR | ✓︎ |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| EAN | 65030923835 |
| Vendorcode | HDMM21V1F |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby TrueHD, Dolby Atmos, DTS:X |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Kleur Product | Zilver, Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.1 |
| Bandbreedte | 48 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| eARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 36 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kabellengte | 0.30 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 6 mm |
| HDCP versie | 2.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde grafische resoluties | 7680 x 4320, 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030923835 |
| Vendorcode | HDMM21V1F |
| Artikelnr | 978376 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯