Je bent nog niet ingelogd
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Mini-HDMI2m Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (donderdag)
❮
❯
De StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet is een 2 meter lange verbindingskabel voor HDMI en Mini-HDMI aansluitingen. Met HDMI versie 1.4 en een bandbreedte van 10.2 Gbps biedt deze kabel ondersteuning voor hoogwaardige audiovisuele signalen. De kabel beschikt over ARC-functionaliteit voor geavanceerde audioverwerking en een ingebouwde ethernetverbinding voor aanvullende connectiviteit. Het zwarte design past in elke opstelling. Ideaal voor het verbinden van diverse multimediaapparatuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 2.00 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Ethernet | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030847629 |
| Vendorcode | HDACMM2M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Mini-HDMI 50cm Zwart
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 9,95
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Mini-HDMI 1m Zwart
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 9,95
StarTech High Speed HDMI Kabel met Ethernet HDMI/Mini-HDMI2m Zwart
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby Surround 7.1, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital 5.1 Surround Sound |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 103 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard), Type C (Mini) |
| AWG draad omvang | 30 |
| Ethernet | ✓︎ |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Ondersteunde digitale audiokanalen (niet-gecomprimeerd) | 5.1, 8, 7.1 |
| Kabellengte | 2.00 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| HDCP versie | 1.4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030847629 |
| Vendorcode | HDACMM2M |
| Artikelnr | 991211 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Met de HDACMM2M HDMI® mini naar HDMI-kabel met Ethernet kunt u apparaten met een HDMI-Mini-poort aansluiten op HDMI-beeldscherm/apparaat, een kostenbesparende oplossing voor het opelkaar aansluiten van moderne en geavanceerde HDMI-apparaten.Deze HDMI mini naar HDMI-kabel is voorzien van hoogwaardige, vergulde aansluitingen voor een uistekende verbinding.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯