Je bent nog niet ingelogd
StarTech.com 0,91m (3ft) HDMI kabel
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (woensdag)
❮
❯
De StarTech.com HDMI kabel van 0,91 meter biedt een compacte verbindingsoplossing voor uw audiovisuele apparatuur. Met ondersteuning voor HDMI 1.4 en een bandbreedte van 10.2 Gbps realiseert deze zwarte kabel betrouwbare datatransmissie. De kabel ondersteunt Audio Return Channel (ARC) functionaliteit, waardoor u audio via dezelfde kabel kunt terugsturen naar uw geluidssysteem. De korte lengte maakt deze kabel ideaal voor installaties waar ruimte beperkt is of wanneer u apparaten dicht bij elkaar plaatst.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 0.90 m |
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
| EAN | 65030837033 |
| Vendorcode | HDMIPNLFM3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dolby technologieën | Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 1.4 |
| Bandbreedte | 10.2 Gbps |
| ARC | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 79 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI connector | Type A (Standaard) |
| AWG draad omvang | 28 |
| Geslacht connector | Male/Female |
| Optische kabel | ✖︎ |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Kabellengte | 0.90 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector aansluiting (behuizing) | Goud |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Connector 1 form factor | Recht |
| Connector 2 form factor | Recht |
| Diameter van de kabel | 6,5 mm |
| HDCP versie | 1.4 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 3D-compatibiliteit | ✓︎ |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 65030837033 |
| Vendorcode | HDMIPNLFM3 |
| Artikelnr | 991421 |
| Merk | Startech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
De HDMIPNLFM3 91 cm high-speed HDMI® kabel voor paneelmontage heeft een HDMI mannelijke connector aan het ene uiteinde en een HDMI voor paneelmontage geschikte (vrouwelijke) gegoten connector aan het andere uiteinde, en biedt zo een veilige, eenvoudig toegankelijke HDMI-verbinding met elke poort of frontpaneel.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯